Raport z grup młodzieżowych: Trampkarze bez porażki

29
Grupy młodzieżowe Piasta w dalszym ciągu nie spuszczają z tonu i w ostatniej kolejce tylko dwie z nich musiały uznać wyższość przeciwnika. Porażki przytrafiły się juniorom młodszym z rocznika 1999 i 2000. Juniorzy starsi natomiast pewnie pokonali rywali i utrzymali czołowe pozycje w swoich ligach.

Trampkarze wygrali trzy spotkania, a w trzech kolejnych osiągnęli remisy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje drużyna z rocznika 2002, która grając z liderem z Chorzowa, który do tego meczu nie stracił jeszcze punktu, ze stanu 0-3 wyszła do 3-3.

- W przerwie zrobiliśmy trzy zmiany i powiedzieliśmy sobie parę słów. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na boisko wyszła zupełnie inna drużyna,
która totalnie zdominowała ekipę gospodarzy. Powrót z 0-3 w takim meczu, z takim przeciwnikiem, w którym występuje ośmiu reprezentantów Śląska, to dla chłopaków duża sprawa - podsumował dobrą postawę zespołu w drugiej połowie trener Marcin Wroński.

JUNIORZY

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH A1 - R. 1997-98 - Trener: Marcin Domagała
25.10.15
GKS Piast Gliwice SA - APN GKS Tychy
2:0 (2:0)
15' Gojko, 38' Niemiec
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH A1 GR. II - R. 1997-98 - Trener: Mateusz Wójcik
25.10.15
MKS Iskra Pszczyna - GKS Piast Gliwice SA
2:7 (0:4)
59', 83' Iskra - 9', 20' Wuwer, 13', 48', 81' Szymkowiak, 43' Misiński, 75' Rychlica
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 GR. PŁN - R. 1999-00 - Trener: Michał Kołodziej
28.10.15
GKS Piast Gliwice SA - SKS Gwarek Zabrze
2:0 (1:0)
7' Kania, 80' Zwierzyński
III LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR MŁODSZY B1 GR. 1 - R. 1999-00 - Trener: Piotr Szendzielorz
25.10.15
LKS Piast Ożarowice - GKS Piast Gliwice SA
2:1 (1:0)
44', 79' LKS - 80' Włodarczyk
LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 - R. 2000 - Trener: Grzegorz Dziuk
 24.10.15
GKS Piast Gliwice SA - Tyski Sport SA
0:5 (0:4)
5', 10', 30', 32', 60' Tyski

TRAMPKARZE

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C1 - R.2001 - Trener: Bartosz Kowal
25.10.15
AF SILENT Dąbrowa Górnicza - GKS Piast Gliwice SA
1:9 (1:6)
10' SILENT - 3', 37', 61', 73' Czuban, 13', 69' Kamiński, 19' Baron, 22', 26' Rakowiecki
III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C1 GR. 1 - R.2001 - Trener: Bogusław Nazarkiewicz
24.10.15
KS MOSiR Sparta Zabrze - GKS Piast II Gliwice SA
3:3 (2:3)
25', 32', 76' Sparta - 3', 40' Grzegorz, 20' Pieczka
I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2 - R. 2002 - Trener: Marcin Wroński
24.10.15
KS GTV Stadion Śląski - GKS Piast Gliwice SA
3:3 (3:0)
6', 22', 33' Stadion - 40' Pilch, 67' Rakowski, 69' Wojciechowski
III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2 GR. 1 - R. 2002 - Trener: Maciej Wroński
24.10.15
GKS Andaluzja Piekary Śląskie - GKS Piast II Gliwice SA
1:1 (0:0)
65' Andaluzja - 38' Szyjer
II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY D1 - R.2003 - Trener: Mariusz Komar
24.10.15
GKS Piast Gliwice SA - PKS Józefka Chorzów
1:0 (1:0)
10' Lis
LIGA TRAMPKARZY D1 PODOKRĘG ZABRZE R. 2003 - Trener: Janusz Wroński
24.10.15
GKS Piast II Gliwice SA - Tęcza Wielowieś
8:1 (5:1)
7', 19' Sobczyk, 16' Świergiel, 23' Pancewicz, 24' Harazim, 49' Kaniepień, 57' Wiewiórka, 60' Czub - 22' Tęcza

Więcej informacji na podstronie "Młodzież"