Wypożyczenia: Solidna gra Osyry i Długołęckiego

19
wrz

W ubiegły weekend do boju ponownie stanęli wypożyczeni z Piasta zawodnicy. Jak poradzili sobie tym razem?

Kornel Osyra → Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu obrońcy. Bruk-Bet Termalica zwyciężyła z Ruchem dzięki czemu utrzymała swoją pozycję na samym szczycie tabeli. Osyra rozegrał przyzwoite spotkanie, szczególnie w drugiej części spotkania kiedy chorzowianie zapamiętale przeprowadzali kolejne natarcia.

Rafał Leszczyński → Podbeskidzie Bielsko Biała
Mecz Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec wyrósł na prawidziwy hit dziewiątej kolejki, a Leszczyński obserwował go jedynie z ławki rezerwowych. Pierwszoligowe regulacje dotyczące występów młodzieżowców w ostatnich kolejkach stają na drodze 24-letniemu bramkarzowi.

Mateusz Długołęcki → Znicz Pruszków
Mimo tego, że Znicz przegrywał do przerwy z Wisłą Puławy, ostatecznie zwyciężył 2:1. Duży udział miał w tym Długołęcki, który na murawie przebywał pełne 90 minut. Grał w obronie i szczególnie w drugiej części gry dzielnie stawiał czoła natarciom rywali.

Cezary Demianiuk → Pogoń Siedlce
Ofensywny zawodnik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, lecz wstał z niej już w 70. minucie spotkania. Jego Pogoń prowadziła już wtedy 2:0 z Chrobrym Głogów i nic nie wskazywało na jakąkolwiek zmianę. Końcówka należała do wyjątkowo spokojnych, a siedlczanie nie prowadzili już kolejnych natarć, a jedynie pilnowali, żeby Chrobry nie odmienił już losów starcia.

Karol Angielski → Olimpia Grudziądz
Kolejny mecz młodego zawodnika od pierwszej minuty. W Olimpii wyrasta na jednego z podstawowych piłkarzy. Z MKSem Kluczbork rozegrał pełne dziewięćdziesiąt minut, tym razem nie wpisując się jednak na listę strzelców. Wprowadzał jednak sporo zamieszania pod bramką przeciwnika i angażował się w kolejne akcje swojego zespołu.

Daniel Kraska → Olimpia Grudziądz
Pomocnik tym razem znalazł się poza meczową osiemnastką.

Piotr Kwaśniewski → MKS Kluczbork
Tak jak na początku sezonu mecze oglądał jedynie z trybun, tak teraz już drugi raz z rzędu zasiadł na ławce rezerwowych. Jeszcze się z niej nie podniósł, ale do debiutu w nowych barwach coraz bliżej.

Jakub Kuzdra → Polonia Bytom
To już powoli staje się tradycją, że Jakub Kuzdra rozpoczyna mecz na ławce, a po nieco ponad godzinie gry zmienia Sławomira Musiolika. Tak było też w starciu z Radomiakiem Radom. Jego Polonia przegrała na wyjeździe 0:1.