Wypożyczeni: Szymkowiak z kolejnym występem

18
wrz

Trzeci wrześniowy weekend przyniósł kolejne mecze na wszystkich poziomach rozgrywkowych w Polsce. Grali także zawodnicy wypożyczeni z Piasta. Jak sobie poradzili?

Igor Sapała -> Raków Częstochowa

22-latek ponownie znalazł się poza meczową osiemnastką. Jego zespół przerwał serię bez zwycięstwa, pokonując na wyjeździe znacznie wyżej plasującego się w tabeli Chrobrego Głogów.

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów
Obrońca kolejny raz nie znalazł się w kadrze meczowej. Pod jego nieobecność bytowianie wygrali z Puszczą Niepołomice 1-0.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
Ruda spędził pełne 90 minut na ławce rezerwowych Jastrzębia. Jego zespół doznał pierwszej porażki w tym sezonie, przegrywając 0-1 z Wartą Poznań.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
Sopel wystąpił w wyjściowym składzie Gwardii na spotkanie z Rozwojem Katowice. Na murawie spędził ponad 60 minut, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe 0-0.

Dominik Czekański -> BKS Stal Bielsko Biała
Czekański przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego BKS wygrał z rezerwami Górnika 1-0.

Tomasz Okraszewski -> Unia Turza Śląska
19-latek nie opuszcza meczowej osiemnastki trzecioligowca, ale tym razem znalazł się jedynie na ławce rezerwowych. Unia wygrała na wyjeździe z Piastem Żmigród 3-2, dzięki czemu przedłużyła serię bez porażki.

Maciej Szymkowiak -> Stal Brzeg
Szymkowiak rozegrał ponad 70 minut w zwycięskim spotkaniu Stali z Rekordem Bielsko-Biała. Zespół młodego pomocnika umocnił się na prowadzeniu w tabeli trzeciej grupy III ligi.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
W ubiegły weekend torunianie zanotowali już trzeci remis z rzędu. Kacper Będzieszak ponownie rozegrał pełne 90 minut.

Edvinas Girdvainis -> Tom Tomsk
Drużyna z Tomska zmierzyła się z ten weekend z rezerwami Spartaka Moskwa i mimo długo utrzymującego się remisu, ostatecznie uległa im 1-2. Litwin pojawił się na murawie w 70. minucie. Do protokołu meczowego wpisał się żółtą kartką.