Wypożyczeni: Sapała w pierwszym składzie

29

W sobotę podopieczni Dariusza Wdowczyka zanotowali drugie z rzędu ligowe zwycięstwo, dzięki czemu na krótkie urlopy udali się w dobrych nastrojach. A w jakich humorach boiska opuszczali zawodnicy wypożyczeni z Piasta?

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów

Obrońca wciąż czeka na swój debiut w nowych barwach. Adrian Stawski konsekwentnie trzyma go poza meczową osiemnastką.

Igor Sapała -> Raków Częstochowa
Wypożyczony z Piasta zawodnik po raz pierwszy pojawił się w wyjściowej jedenastce zespołu z Częstochowy. Na boisku spędził prawie 80 minut, a jego drużyna przerwała serię porażek, remisując z Zagłębiem Sosnowiec 2-2.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
Ruda rozegrał pełne 90 minut, a jego GKS wygrał ze Zniczem Pruszków. Jastrzębianie dopisali sobie kolejne trzy punkty i awansowali na drugą pozycję w tabeli.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
Sopel nie załapał się do meczowej osiemnastki na spotkanie z Radomiakiem Radom. Jego zespół przegrał i tym samym zanotował piątą porażkę w tym sezonie.

Łukasz Niemiec -> Gwarek Tarnowskie Góry
Niemiec nie złapał się do meczowej osiemnastki, a jego drużyna odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie, wygrywając na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin 2-1.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
Będzieszak zagrał 90 minut w wygranym spotkaniu z Bałtykiem Gdynia. 20-latek wystąpił na pozycji bocznego obrońcy.

Edvinas Girdvainis -> Tom Tomsk
Girdvainis powrócił do pierwszego składu, a jego zespół przerwał krótką serię ligowych porażek. Reprezentant Litwy rozegrał solidne zawody.