Wypożyczeni: Ósma ligowa bramka Angielskiego

22
Po przerwie na zgrupowania reprezentacji, polskie rozgrywki powróciły w pełnej krasie. Do walki wróciły już wszystkie pierwszoligowe oraz ekstraklasowe zespoły. Jak poradzili sobie występujący w nich Niebiesko-Czerwoni?

Kornel Osyra → Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Mimo, że ostatecznie Słoniki wywiozły z Gdyni pełną pulę, ich stoper nie będzie wspominał tego spotkania najlepiej. Już w drugiej minucie sfaulował we własnym polu karnym Mateusza Szwocha, a arbiter bez wahania wskazał na jedenasty metr. Podopieczni Czesława Michniewicza musieli więc nadrabiać straty. To się udało, więc błąd Osyry z pewnością został już wybaczony. Zwłaszcza, że w potem radził sobie już o wiele lepiej.

Rafał Leszczyński → Podbeskidzie Bielsko Biała
Leszczyński na pewno nie będzie pozytywnie wspominał sobotniego meczu, ponieważ w starciu ze znajdującą się w dolnej części Olimpią Grudziądz aż trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. Podbeskidzie przegrało kolejne spotkanie i tym samym oddaliło od siebie widmo awansu.

Mateusz Długołęcki → Znicz Pruszków
23-latek spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego drużyna nieco niespodziewanie zwyciężyła na wyjeździe z Drutex-Bytovią Bytów po golu Adriana Paluchowskiego w ostatniej z doliczonych minut.

Cezary Demianiuk → Pogoń Siedlce
Na murawie pojawił się w 55. minucie i wniósł sporo ożywienia w szeregi swojego zespołu. Walczył na skrzydle starając się stworzyć partnerom jak najlepsze sytuacje strzeleckie.

Karol Angielski → Olimpia Grudziądz
20-letni napastnik jest w tej rundzie jednym z liderów Olimpii. W meczu z Podbeskidziem także miał ogromny udział w wywalczeniu zwycięstwa. Zdobył kolejną bramkę, a jego dobra współpraca z pomocnikami zaowocowała kilkoma groźnymi sytuacjami. Na boisku czuł się swobodnie i zanotował kolejny bardzo solidny występ.

Daniel Kraska → Olimpia Grudziądz
22-latek nie znalazł się w meczowej osiemnastce.

Piotr Kwaśniewski → MKS Kluczbork
Kolejny już mecz rozegrany przez Kwaśniewskiego w pełnym wymiarze czasu. Miał duży udział w wywalczeniu przez MKS remisu 1-1 z Wisłą Puławy. Dzielnie starał się hamować ataki rywali skrzydłem, a także walczyć z nimi we własnym polu karnym.

Jakub Kuzdra → Polonia Bytom
Wciąż odczuwa skutki kontuzji, w związku z czym nie jest gotowy do gry. W ten weekend nie mógł jeszcze wystąpić, a jego drużyna zremisowała z Polonią Warszawa 1-1.