Wypożyczeni: Kolejny mecz Kwaśniewskiego

02

W ostatni weekend października zmierzyły się ze sobą drużyny praktycznie wszystkich polskich klas rozgrywkowych. Nie obyło się bez zaskoczeń czy rozczarowań. Jak poradzili sobie zawodnicy Piasta przebywający na wypożyczeniach?

Kornel Osyra → Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Powrót na stadion przy ulicy Okrzei nie okazał się dla 23-letniego obrońcy szczęśliwy. Jego zespół przegrał z Piastem 1-2, przegrywając drugi mecz z rzędu. Kornel Osyra nie zagrał jednak źle - udało mu się zahamować kilka ataków gliwiczan. Dobra gra Niebiesko-Czerwonych sprawiła, że nie mógł sobie pozwolić na walkę w ofensywie, a do protokołu meczowego wpisał jedynie żółtą kartką.

Rafał Leszczyński → Podbeskidzie Bielsko Biała
Wydaje się, że Rafał Leszczyński nie musi obawiać się o miejsce w składzie. Od dłuższego czasu numerem jeden między słupkami Podbeskidzia, a w ubiegłą sobotę jedynie potwierdził swoje umiejętności, broniąc kilka groźnych strzałów rywali. 24-letni bramarz opuścił murawę z czystym kontem, a jego zespół bezbramkowo zremisował z Sandecją Nowy Sącz.

Mateusz Długołęcki → Znicz Pruszków
Zespół Mateusza Długołęckiego wygrał na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 1-0, a 23-latek spędził na boisku zaledwie pięć minut. Urodzony w Przasnyszu obrońca nie zdołał znacząco wpłynąć na losy spotkania.

Cezary Demianiuk → Pogoń Siedlce
24-latek na murawie pojawił się dopiero w 89. minucie, a jego Pogoń zwyciężyła 2-1 z Wisłą Puławy.

Karol Angielski → Olimpia Grudziądz
Najlepszy strzelec Olimpii w sobotę miał nieco gorszy dzień. Wyszedł w pierwszym składzie, jednak już w przerwie został zmieniony przez Kamila Kurowskiego. Nie stwarzał większego zagrożenia pod bramka rywali oraz wielokrotnie był łapany w pułapki ofsajdowe.

Daniel Kraska → Olimpia Grudziądz
22-letni pomocnik znalazł się poza meczową osiemnastką.

Piotr Kwaśniewski → MKS Kluczbork
Na swój debiut czekał długo, ale teraz stał się jednym z filarów defensywy MKS-u Kluczbork. Ponownie wystąpił na prawej obronie. Nie popełniał wielu błędów, jednak za jeden z fauli otrzymał żółty kartonik.

Jakub Kuzdra → Polonia Bytom
18-latek rozegrał kolejny mecz w pełnym wymiarze czasu. Młody obrońca zaprezentował się przyzwoicie i nie popełniał zbyt wielu błędów. Jego Polonia przegrała z Rakowem Częstochowa 0-1.