Wypożyczeni: Grali Niebiesko-Czerwoni

03
paź

W weekend odbyły się spotkania na wszystkich polskich poziomach rozgrywek. Jak poradzili sobie wypożyczeni z Piasta zawodnicy?

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów

Obrońca zmaga się z kontuzją, a jego zespół przegrał z GKS-em Katowice 1-2. To już druga porażka bytowian z rzędu.

Igor Sapała -> Raków Częstochowa
Sapała nie znalazł się w meczowej osiemnastce Rakowa na spotkanie z Bytovią Bytów.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
Benaminek z Jastrzębia zremisował na wyjeździe z Radomiakiem 1-1. Swój udział miał w tym Marcin Ruda, który rozegrał pełne 90 minut w środku pola.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
Sopel pojawił się na murawie w drugiej części gry, a jego zespół zanotował trzeci remis z rzędu.

Dominik Czekański -> BKS Stal Bielsko Biała
Czekański wszedł w samej końcówce spotkania, zastępując Jacka Jarnotę. Bielszczanie zremisowali na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra.

Tomasz Okraszewski -> Unia Turza Śląska
Okraszewski pojawił się na murawie w 61. minucie, a jego Unia przegrała ze Ślęzą Wrocław 0-3 i tym samym przerwała serię trzech spotkań bez porażki.

Maciej Szymkowiak -> Stal Brzeg
Drużyna Szymkowiaka uległa Ruchowi Zdzieszowice 0-1, a sam piłkarz spędził na boisku przeszło godzinę.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
Elana udała się w ten weekend do ostatniego w tabeli GKS Przodkowo i przegrała 0-1. Będzieszak rozegrał w tym meczu pełne 90 minut.

Edvinas Girdvainis -> Tom Tomsk
Girdvainis wystąpił na boku defensywy w sobotnim meczu Tomu z Jenisiejem Krasnojarsk. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.