Wypożyczeni: Grali Niebiesko-Czerwoni

24

W środku tygodnia do kolejnych starć stanęły zespoły występujące w niższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Jak poradzili sobie wypożyczeni z Piasta piłkarze?

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów

Waleńcik ponownie znalazł się poza meczową osiemnastką, więc na swój debiut w nowym klubie musi jeszcze poczekać. Pod jego nieobecność Bytovia przegrała przed własną publicznością z Olimpią Grudziądz 0-1.

Igor Sapała -> Raków Częstochowa
Sapała przesiedział pełne 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu z Odrą Opole.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
Ruda wyszedł na boisko w wyjściowym składzie Jastrzębia i rozegrał całe 90 minut. Jego zespół zanotował czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Pomocnik nie wpisał się na listę strzelców, ale miał duży udział w wygranej swojej drużyny.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
19-latek nie znalazł się w meczowej osiemnastce Gwardii na spotkanie z Wisłą Puławy.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
Będzieszak znalazł się w wyjściowym składzie Elany po raz pierwszy w tym sezonie. Torunianie wygrali 2-0 z Sokołem Kleczew i awansowali na pozycję lidera rozgrywek.