Wypożyczeni: Gol Osyry

28
Ten weekend zakończył 2016 rok dla zespołów pierwszej oraz drugiej ligi. Przed kilkoma drużynami w środę jeszcze zaległe spotkania, ale większość może już udać się na zasłużone urlopy. Jak w ostatnich starciach przed przerwą poradzili sobie zawodnicy wypożyczeni z Piasta?

Kornel Osyra → Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Świetny mecz w wykonaniu 23-letniego obrońcy. który w defensywie był praktycznie nie do przejścia. Wciąż hamował natarcia rywali i wraz z partnerami sprawiał, że stojący w bramce Bruk-Betu Krzysztof Pilarz nie narzekał na nadmiar pracy. Oprócz swoich obowiązków w obronie, zdołał także bezpośrednio dołożyć cegiełkę do końcowego wyniku, strzelając bramkę po dośrodkowaniu Guilherme.

Rafał Leszczyński → Podbeskidzie Bielsko Biała
Jego pojawienie się w pierwszym składzie nie zaskakuje już nikogo. Leszczyński jest bezwzględnym numerem jeden w bramce Podbeskidzia. Mecz z Drutex-Bytovią należał to przyzwoitych w jego wykonaniu. Gol dla rywali padł po błędach obrońców bielszczan i 24-letni bramkarz nie miał już wiele do powiedzenia. Z kolejnych sytuacji wychodził obronną ręką, dzięki czemu Górale zwyciężyli 2-1.

Mateusz Długołęcki → Znicz Pruszków
W piątkowy wieczór w Pruszkowie zgromadzeni na trybunach kibice mieli okazję oglądać naprawdę niecodzienne spotkanie. Lokalny Znicz uległ Wigrom Suwałki 4-5. Grad goli, czerwona kartka Przemysława Kity - działo się naprawdę wiele. Niestety Mateusz Długołęcki obserwował to wszystko z ławki rezerwowych.

Cezary Demianiuk → Pogoń Siedlce
24-letni pomocnik pojawił się na boisku w 57. minucie zmieniając Damiana Świerblewskiego. Na murawie zostawił sporo serca, ale nie zdołał wpłynąć na końcowy rezultat. Ostatecznie siedlczanie przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 0-2.

Karol Angielski → Olimpia Grudziądz
20-letni napastnik wyszedł na murawę od pierwszej minuty i od samego ruszył do ataku. Raz po raz ostrzeliwał bramkę Andrzeja Witana, jednak tym razem nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Mimo to, dał swojemu zespołowi naprawdę wiele.