Wypożyczeni: Demianiuk wrócił do pierwszego składu

07

Sezon zasadniczy LOTTO Ekstraklasy już na półmetku, lecz w ten weekend swoje mecze rozgrywała nie tylko najwyższa polska klasa rozgrywkowa. Do boju stanęły również zespoły walczące w niższych ligach. Jak poradzili sobie wypożyczeni z Piasta zawodnicy?

Kornel Osyra → Bruk-Bet Termalica Nieciecza
W meczu z Piastem otrzymał czwarty w tym sezonie żółty kartonik przez co musiał pauzować i nie mógł wystąpić w starcu Bruk-Bet Termaliki z Koroną Kielce.

Rafał Leszczyński → Podbeskidzie Bielsko Biała
W spotkaniu z Górnikiem Zabrze 24-letni bramkarz aż trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. Najbardziej bolesny był ostatni raz - bielszczanie stracili bramkę w doliczonym czasie gry wypuszczając tym samym zwycięstwo z rąk. Niestety trzeba przyznać, że zarówno przy tym trafieniu jak i przy tych poprzednich Leszczyński mógł zachować się lepiej.

Mateusz Długołęcki → Znicz Pruszków
Na murawie spędził zaledwie dziesięć minut. Jego zadaniem było wspomóc kolegów w utrzymaniu korzystnego rezultatu, co mu się udało i Znicz wygrał u siebie z MKS-em Kluczbork 1-0.

Cezary Demianiuk → Pogoń Siedlce
Powrócił do wyjściowej jedenastki i od samego początku pokazywał, że w tym meczu zrobi wszystko, aby nie dać odebrać sobie już placu. Demianiuk był wyjątkowo aktywny już od pierwszych minut - brał udział w większości akcji ofensywnych swojego zespołu. Boisko opuścił w 77. minucie.

Karol Angielski → Olimpia Grudziądz
20-letni napastnik rozegrał pełne 90 minut, ale tym razem nie zdołał zrobić różnicy i nie sprawiał wielu problemów Mateuszowi Abramowiczowi. Jego Olimpia przegrała z GKS-em Katowice 0-1.

Daniel Kraska → Olimpia Grudziądz
Ponownie znalazł się poza meczową osiemnastką.

Piotr Kwaśniewski → MKS Kluczbork
19-letni zawodnik wyszedł w wyjściowej jedenastce, ale podobnie jak cały zespół nie rozegrał najlepszego meczu. MKS Kluczbork uległ na wyjeździe Zniczowi Pruszków i pozostał na ostatnim miejscu w tabeli.

Jakub Kuzdra → Polonia Bytom
Pomocnik z powodu kontuzji nie wystąpił w przegranym przez Polonię meczu ze Stalą Stalowa Wola. Uraz nie okazał się jednak groźny i Jakub Kuzdra w najbliższym czasie powróci do treningów.