Wypożyczeni: Cały mecz Igora Sapały

25
wrz

Za nami kolejny weekend piłkarskich zmagań w całym kraju. Jak w swoich meczach poradzili sobie wypożyczeni z Piasta zawodnicy?

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów

We wtorek obrońca znalazł się w meczowej osiemnastce na pucharowy mecz z Pogonią Szczecin. Z ławki obserwował jak jego koledzy eliminują Portowców z rozgrywek. Dobry nastrój nie trwał jednak długo. Zaledwie dwa dni później obrońca doznał kontuzji mięśnia dwugłowego uda, co wiąże się z przerwą w treningach.

Igor Sapała -> Raków Częstochowa
Wypożyczony z Piasta pomocnik pojawił się w wyjściowym składzie Rakowa na mecz z Drutex-Bytovią. Popełniał mało błędów oraz wykazywał wolę walki. Solidna gra w środku pola przyczyniła się do nieco niespodziewanego zwycięstwa nad 3-1. 22-latek rozegrał pełne 90 minut.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
Ruda przesiedział pełne 90 minut na ławce rezerwowych w spotkaniu z Wisłą Puławy.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
Na początku sezonu miał problem ze złapaniem się do meczowej osiemnastki, ale ciężka praca na treningach sprawiła, że teraz jest zawodnikiem wyjściowej jedenastki. Coraz lepiej wygląda również gra całej drużyny.

Dominik Czekański -> BKS Stal Bielsko Biała
Spotkanie BKS-u z Pniówkiem Pawłowice Śląskie zostało przełożone z powodu złego stanu murawy.

Tomasz Okraszewski -> Unia Turza Śląska
Długotrwałe opady deszczu do przełożenia meczu zmusiły także organizatorów spotkania Unii z rezerwami Zagłębia Lubin.

Maciej Szymkowiak -> Stal Brzeg
Kolejny występ w wyjściowym składzie. Pomocnik nie miał jednak okazji długo prezentować się na murawie, bowiem już w przerwie został zmieniony. Jego zespół ostateczni przegrał z KGHM Zanam Polkowice 2-3.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
19-latek rozegrał pełne 90 minut w przegranym 0-1 spotkaniu Elany z rezerwami Lecha Poznań.

Edvinas Girdvainis -> Tom Tomsk
Litwin rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu Toma Tomsk z Baltiką. Jego zespół przegrał 1-2.