Wypożyczeni: Bramka Szymkowiaka

23
paź

Niebiesko-Czerwoni swój mecz rozegrali w piątek, remisując na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Wypożyczeni z Piasta zawodnicy na ligowe starcia czekali nieco dłużej. Jak poradzili sobie w ubiegłą sobotę i niedzielę?

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów

Obrońca wciąż zmaga się z kontuzją mięśnia dwugłowego uda. Pod jego nieobecność Drutex zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 2-2.

Igor Sapała -> Raków Częstochowa
Wypożyczonego do Rakowa pomocnika z gry wyeliminowała kontuzja. Uraz wydaje się nieco mniej poważny niż ten Bartosza Waleńcika, ale Sapała nie wystąpił zarówno w środowym starciu z Podbeskidziem, jak i sobotnim z GKS-em Tychy. Częstochowianie zdobyli w tych dwóch meczach dwa punkty.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
W sobotę GKS pokonał Rozwój Katowice 3-1, jednak Marcin Ruda tym razem zasiadł na ławce rezerwowych i z tej perspektywy obserwował przebieg meczu przez pełne 90 minut.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
Koszalinianie odnieśli swoje drugie zwycięstwo w aktualnych rozgrywkach. Niespodziewanie pokonali w Wejherowie lokalny Gryf 2-1. Aleksander Sopel nie pojawił się na murawie.

Dominik Czekański -> BKS Stal Bielsko Biała
W sobotę bielszczanie okazali się lepsi od rezerw Zagłębia Lubin, pokonując ich 2-0. Tym razem 22-latek nie otrzymał swojej szansy, całe spotkanie siedząc na ławce rezerwowych.

Tomasz Okraszewski -> Unia Turza Śląska
W ten weekend Okraszewskiego zabrakło na ligowy mecz Unii. Bez niego podopieczni Józefa Dankowskiego udali się do Częstochowy, gdzie nie zdołali zdobyć nawet punktu, przegrywając z tamtejszą Skrą 0-1.

Maciej Szymkowiak -> Stal Brzeg
Stal Brzeg wygrała z Pniówkiem Pawłowice Śląskie aż 5-2. Jedną z bramek zdobył Maciej Szymkowiak. Mimo że na boisku pojawił się dopiero po godzinie gry, zdołał dołożyć swoją cegiełkę do tego zwycięstwa.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
Niezmiennie pojawia się w wyjściowej jedenastce Elany, a jego zespół nadal plasuje się w ścisłej czołówce III ligi (gr. 3). Tym razem torunianie wygrali na wyjeździe z Górnikiem Konin 2-1. Będzieszak na murawie spędził 90 minut, zostając zmienionym przed doliczonym czasem gry.

Edvinas Girdvainis -> Tom Tomsk
Rosyjski zespół tym razem nie dopisał sobie nawet punktu, przegrywając z Rotorem Wołgograd 0-2j. Edvinas Girdvainis spędził pełne 90 minut na ławce rezerwowych.