Wypożyczeni: Bramka Szymkowiaka

12

Po reprezentacyjnej przerwie do gry powróciły już wszystkie polskie drużyny. Ten weekend nie okazał się szczęśliwym ani dla podopiecznych Dariusza Wdowczyka, ani dla drugiej drużyny Piasta. A jak poradzili sobie wypożyczeni zawodnicy?

Igor Sapała -> Raków Częstochowa

Sapała nie załapał się do meczowej osiemnastki na spotkanie 8. kolejki 1. ligi. Pod jego nieobecność Raków przegrał ze Stalą Mielec 1-2.

Bartosz Waleńcik -> Drutex-Bytovia Bytów
Obrońca jest coraz bliżej ligowego debiutu w nowych barwach. W ten weekend po raz pierwszy został desygnowany do meczowej osiemnastki, jednak całe spotkanie z Miedzią Legnica przesiedział na ławce rezerwowych.

Marcin Ruda -> GKS 1962 Jastrzębie
Marcin Ruda regularnie występuje w wyjściowej jedenastce Jastrzębia. O sile środka pola stanowił również w starciu z Olimpią Elbląg. Tym razem zagrał ponad 60 minut.

Aleksander Sopel -> Gwardia Koszalin
Sopel pojawił się na boisku w 46. minucie spotkania ze Stalą Tarnobrzeg. Mimo usilnych starań nie zdołał uratować swojego zespołu przed porażką.

Dominik Czekański -> BKS Stal Bielsko Biała
Czekański pojawił się na murawie kwadrans przed końcem spotkania i w tym czasie zdołał wykreować praktycznie stuprocentową strzelecką sytuację. Solidnie wykonywał również swoją pracę w defensywie.

Tomasz Okraszewski -> Unia Turza Śląska
Mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry rozpoczął od pierwszej minuty, jednak swój występ zakończył już w przerwie.

Maciej Szymkowiak -> Stal Brzeg
Szymkowiak dał świetną zmianę i zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu z rezerwami Miedzi Legnica, dzięki czemu jego zespół wskoczył na pozycję lidera trzeciej grupy w III lidze.

Kacper Będzieszak -> Elana Toruń
Będzieszak rozegrał pełne 90 minut, a jego drużyna zremisowała z Jarotą Jarocin 1-1.

Edvinas Girdvainis -> Tom Tomsk
W ubiegłym tygodniu piłkarze Tomska rozegrali dwa ligowe spotkania. Nie mogą być jednak zadowoleni – w ciągu tych czterech dni zdobyli zaledwie jeden punkt, bezbramkowo remisując z FC Orenburg. Powracający ze zgrupowania reprezentacji Litwy Girdvainis całe tamto spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Do wyjściowego składu powrócił w niedzielę, ale po godzinie gry został zmieniony. Jego zespół przegrał z FC Tambov 1-3.