Trenerski dwugłos

24
sie
W minorowych nastrojach z Lubina odjedzie ekipa Piasta. Niebiesko-czerwoni przegrali z Zagłębiem. - Czujemy niedosyt - powiedział szkoleniowiec Piasta, Marcin Brosz. Najbardziej trener żałował drugiej bramki. - Była urodziwa, ale przy wzroście środkowych obrońców nie powinna mieć miejsca - ocenił.

Marcin Brosz (Piast Gliwice): - Czujemy niedosyt. Pierwsze minuty były słabsze w naszym wykonaniu. Staraliśmy się by szybko stracona bramka nie miała miejsca. Im dalej to spotkanie trwało tym lepiej wyglądaliśmy. Graliśmy to, co pokazywaliśmy w zeszłym sezonie. W drugiej połowie także to robiliśmy i wyrównaliśmy. Szkoda bramki na 2:1. Gol urodziwy, ale nie powinien mieć miejsca. Tym bardziej, że nasi obrońcy są rośli.

Podziękowania dla naszych kibiców, którzy przyjechali do Lubina. Liczymy na pełne trybuny w spotkaniu z Pogonią.

Pavel Hapal (Zagłębie Lubin): - Cieszymy się z wyniku, bo mamy komplet punktów. Jesteśmy obecnie na "zero". Ze spotkania jesteśmy zadowoleni. Robiliśmy błędy, ale dobrze, że szybko strzeliliśmy gola. To dobrze wprowadziło nas w to starcie. Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Drużyna pokazała charakter i to jest najważniejsze.

Adam Banaś ma problem z łydką i dlatego opuścił boisko. Kontuzja trapiła go dłuższy czas.