Szczepan Mucha z występem i bramką w reprezentacji U-19!

08
lut

Szczepan Mucha wystąpił w meczu towarzyskim reprezentacji Polski U-19 z Czechami. Zawodnik Piasta Gliwice wyszedł na boisko w podstawowym składzie i zdobył jedną z trzech bramek dla Biało-Czerwonych, przyczyniając się do wygranej 3-2.

Szczepan Mucha zanotował swój szósty występ w barwach reprezentacji do lat 19. Zawodnik Niebiesko-Czerwonych znalazł się w wyjściowym składzie zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza i dość szybko odwdzięczył się za zaufanie, strzelając gola już w 8. minucie rywalizacji. Dla 18-latka była to pierwsza bramka w drużynie narodowej.

Jeszcze przed przerwą gola dla Biało-Czerwonych zaliczył Alex da Graca Marques, a w drugiej części gry do siatki trafił jeszcze Dominik Bieniek. Ostatecznie podopieczni Marcina Brosza wygrali w Tychach ze swoimi rówieśnikami z Czech 3-2.