Rezerwy przegrywają w Bytomiu

27
Drużyna rezerw gliwickiego Piasta nie będzie wspominała Wielkiej Soboty najlepiej. Podopieczni Adriana Oleckiego w meczu 18. Kolejki III ligi doznały porażki 1-2 z Szombierkami Bytom.

Gliwiczanie nie weszli w ten mecz najlepiej. W pierwszej połowie musieli uznać wyższość bytomian i po 45 minutach przegrywali 0-1. Niebiesko-Czerwoni o pozytywny rezultat walczyli jednak do samego końca i 11 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego doprowadzili do wyrównania za sprawą Daniela Kraski, który wykorzystał jedenastkę po faulu Stefaniaka w polu karnym.

Po stracie bramki gospodarze rzucili się jednak do ataku i już po kilkudziesięciu sekundach ponownie byli na prowadzeniu. Precyzyjnym strzałem tuż przy słupku Jakuba Freitaga pokonał Tomasz Rybak
Szombierki Bytom – Piast II Gliwice 2-1 (1-0)
1-0 – Lebek, 17 min.
2-1 – Kraska, 79 min. (k.)
2-1 – Rybak, 82 min.

Piast II: Freitag - Piewko, Madejski (72. Walkowski), Kendzia, Dobosz, Gabrych, Ruda (74. Jonda), Sapała (29. Gojko), Budzik, Gola (46. Kubik), Kraska.