Piast lepszy od Podbeskidzia

15

Dzisiaj, o godz. 12.00, na płytę główną Stadionu Miejskiego, wybiegły jedenastki Piasta i Podbeskidzia. Gra kontrolna zakończyła się skromnym zwycięstwem gospodarzy 1:0. Jedynego gola dla Niebiesko-czerwonych zdobył w 44. minucie Radosław Murawski.

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0

1:0 - 44' Radosław Murawski

Piast Gliwice: Szmatuła - Zbozień (46' Paskuda), Horvath (46' Polak), Osyra, Król (46' Rabiola), Matras (46' Wilczek), Carles Marc, Podgórski (46' Izvolt), Szeliga, Murawski, Collins John (65' Kędziora)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: I połowa: Adamek – Sokołowski, Deja, Leipicier, Adu – Jagiełło, Iwański, Łatka, Urban, Mutombo – Pawela, II połowa: Zajac – Górkiewicz , Konieczny, Pietrasiak, Telichowski – Kołodziej, Kurowski, Kupczak, Malinowski – Bartlewski (78' Kareta) – Chrapek