Pawłowski: Jedziemy dalej

12
maj

- W trakcie spotkania sytuacja trochę nam się pokomplikowała, ale nasze zwycięstwo było przekonujące i jedziemy dalej - powiedział Tadeusz Pawłowski po wygranej z Piastem Gliwice.

W sobotnim spotkaniu 36. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk pokonał przed własną publicznością Niebiesko-Czerwonych 3-1. Dwie bramki dla wrocławian zdobył Robert Pich, a jedno trafienie dołożył Marcin Robak. - Podzieliłbym ten mecz na dwie fazy. W pierwszej graliśmy dobrze, operowaliśmy piłkę i strzeliliśmy dwie ładne bramki. W drugiej połowie za głęboko się cofnęliśmy i oddaliśmy inicjatywę rywalowi. Później jednak wyprowadziliśmy kolejną, niemal książkową kontrę i ustaliliśmy wynik - zaznaczył opiekun Wojskowych.

Jeszcze w pierwszej połowie trener Śląska musiał dokonać wymuszonej zmiany. Kontuzji doznał bowiem Jakub Kosecki. - W trakcie spotkania sytuacja trochę nam się pokomplikowała. Jakub Kosecki nie chciał ryzykować i podniósł rękę, więc musieliśmy go zmienić. Dragoljub Srnić nie mógł biegać... Nasze zwycięstwo było jednak przekonujące i jedziemy dalej. Teraz czeka nas Arka Gdynia - zakończył Tadeusz Pawłowski.