Nasi na wypożyczeniach: Niebiesko-Czerwoni bez goli

12
kwi

Zmienne szczęście towarzyszyło piłkarzom Piasta Gliwice, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach. Dwóch mogło cieszyć się z trzech punktów. Dwójka zaznała porażki, a jeden piłkarz - Mateusz Długołęcki - został wykluczony przez kontuzję.

Karol Angielski - Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz zrobił kolejny krok w walce o powrót do Ekstraklasy. Bydgoszczanie pokonali na wyjeździe Rozwój Katowice 3-1. Karol Angielski rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i został zmieniony na dziesięć minut przed końcem meczu.

Marcin Flis - GKS Katowice
O sporym pechu może mówić Marcin Flis. GKS Katowice przegrał z Sandecją Nowy Sącz 0-4, a autorem wszystkich goli był Arkadiusz Aleksander. Dwa pierwsze trafienia padły z rzutów karnych.

Cezary Demianiuk - GKS Bełchatów
Nie najłatwiejsze zadanie miał skrzydłowy z Okrzei - Cezary Demianiuk. Jego GKS Bełchatów mierzył się z Zagłębiem Sosnowiec. GKS mimo to dość pewnie uporał się z Zagłębiem, wygrywając 2-0. Demianiuk przebywał na murawie do 74. minuty.

Mateusz Długołęcki - Chrobry Głogów
Obrońca z Gliwic nie zagrał w meczu z Bytovią Bytów z powodu kontuzji.Chrobry wygrał 3-0.

Sebastian Musiolik - ROW Rybnik
Napastnik Piasta Gliwice rozegrał pełne spotkanie w II lidze przeciwko Nadwiślanowi Góra. Rybniczanie przegrali 1-2, a Musiolik nie wpisał się na listę strzelców.