Nasi na wypożyczeniach: Nie najlepsza forma Niebiesko-Czerwonych

29

To nie był najlepszy weekend dla Niebiesko-Czerwonych na wypożyczeniach. Żaden z zawodników Piasta nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Najwyższą porażkę poniósł Karol Angielski i bydgoski Zawisza.

Karol Angielski
Napastnik Piasta wypożyczony do Zawiszy Bydgoszcz rozegrał 74 minuty w ostatnim meczu, a bydgoszczanie ponieśli niespodziewaną porażkę 0-4 z Sandecją Nowy Sącz.

Cezary Demianiuk
GKS Bełchatów - mimo gry na własnym obiekcie - przegrał z Wisłą Płock 0-2. Skrzydłowy z Okrzei rozegrał pełne spotkanie, ale nie wpisał się na listę strzelców.

Mateusz Długołęcki
Defensor z Gliwic nie zachował czystego konta w konfrontacji z Olimpią Grudziądz. Chrobry przegrał 1-2, przez co niemal stracił szansę na dołączenie do czołowej dwójki w I lidze.

Marcin Flis
GKS Katowice zremisował z Miedzią Legnica 1-1, a Marcin Flis - z żółtą kartką na koncie - zszedł z murawy w 63. minucie.

Sebastian Musiolik
Rywalem ROW Rybnik był Okocimski KS Brzesko. Gospodarze wycofali się z rozgrywek, przez co mecz został rozstrzygnięty jako walkower dla rybniczan.