Nasi na wypożyczeniach: Gol Angielskiego

15
mar

Obecnie pięciu piłkarzy Piasta Gliwice pozostaje na wypożyczeniach w innych klubach. Jak radzą sobie Niebiesko-Czerwoni? Zapraszamy do przeczytania krótkiego raportu.

Karol Angielski - Zawisza Bydgoszcz

Angielski w zremisowanym 1-1 wyjazdowym meczu bydgoskiego Zawiszy z Miedzią Legnica rozegrał pełne dziewięćdziesiąt minut. Warto również zaznaczyć, że Karol w 55. minucie zdobył wyrównującą bramkę. To dla młodego napastnika drugi mecz, w którym trener Zbigniew Smółka desygnował go do gry w wyjściowej jedenastce.

Marcin Flis - GKS Katowice

Pełne dziewięćdziesiąt minut zagrał również Marcin Flis, który zaraz po przejściu w połowie lutego do Piasta został do końca sezonu wypożyczony do walczącego o awans do Ekstraklasy GKS-u Katowice. GKS wygrał 2-1 z MKS-em Kluczbork i wciąż ma matematyczne szanse, by w przyszłym sezonie zagrać w najwyższej klasie rozgrywek.

Cezary Demianiuk - GKS Bełchatów

Wciąż nie doczekaliśmy się występu Cezarego Demianiuk, który nabawił się kontuzji po jesiennym, przegrany 0-2, wyjazdowym meczu przeciwko Chojniczance Chojnice. Pomocnik znalazł się jednak w szerokiej kadrze meczowej zespołu Rafała Ulatowskiego na mecz z Chrobrym Głogów.

Mateusz Długołęcki - Chrobry Głogów

Mateusz Długołęcki od końca stycznie przebywa w zespole Chrobrego Głogów. W spotkaniu przeciwko GKS-owi Bełchatów jednak nie wystąpił. Podobnie do Demianiuka znalazł się w meczowej osiemnastce.

Sebastian Musiolik - ROW Rybnik

Dziewięćdziesiąt minut rozegrał również Sebastian Musiolik, który został wypożyczony do drugoligowego ROW-u, z którego trafił wcześniej do Piasta Gliwice. Rybniczanie w składzie z Musiolikiem wygrali ostatni mecz u siebie z Kotwicą Kołobrzeg 2-1.