Nasi na wypożyczeniach: Czerwona kartka Angielskiego

19

Zespoły z niższych lig, w których przebywają zawodnicy Piasta Gliwice ze zmiennym szczęściem rozegrały swoje spotkania. Punkty zdobyły jedynie drużyny Chrobrego Głogów i ROW-u Rybnik.

Karol Angielski - Zawisza Bydgoszcz

Angielski nie dograł spotkania pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Sandecją Nowy Sącz - nasz -przebywający na wypożyczeniu - napastnik w sześćdziesiątej minucie otrzymał drugą żółtą kartkę i w efekcie jego drużyna mecz kończyła w dziesiątkę. Zawisza ostatecznie przegrał całe spotkanie 2-3.

Marcin Flis - GKS Katowice
Flis w spotkaniu katowickiej Gieksy z Olimpią Grudziądz rozegrał pięćdziesiąt trzy minuty, a jego zespół dość sensacyjnie przegrał przy Bukowej 0-2.

Cezary Demianiuk - GKS Bełchatów
Bełchatowianie mierzyli się w Gdyni z liderem rozgrywek. Brunatni przegrali z Arką 1-2, a sześćdziesiąt trzy minuty na boisku spędził Cezary Demianiuk.

Mateusz Długołęcki - Chrobry Głogów
Chrobry pokonał 3-0 Stomil Olsztyn. W składzie głogowian na ten mecz zabrakło Mateusza Długołęckiego, który ostatnie spotkanie rozegrał na początku kwietnia przeciwko Rozwojowi Katowice.

Sebastian Musiolik - ROW Rybnik
Musiolik spędził na boisku osiemdziesiąt cztery minuty, ale niestety nie wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Zniczowi Pruszków, który zakończył się remisem 1-1. ROW po dwudziestu sześciu kolejkach zajmuje czternaste miejsce w drugiej lidze i ma jedynie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.