Nasi na wypożyczeniach: Asysta Flisa

06

Ze zmiennym szczęściem w minionym tygodniu występowali wypożyczeni z Piasta Gliwice piłkarze. Jedynie Marcin Flis mógł cieszyć się z kompletu punktów, które zostały w Katowicach - nasz zawodnik zanotował asystę.

Karol Angielski - Zawisza Bydgoszcz
Napastnik Piasta wypożyczony do Zawiszy Bydgoszcz rozegrał pełne 90 minut w ostatnim meczu, w którym bydgoszczanie zremisowali z Olimpią Grudziądz 1-1.

Cezary Demianiuk - GKS Bełchatów
GKS Bełchatów zmierzył się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Brunatni przegrali to spotkanie 0-1, a skrzydłowy z Okrzei spędził na boisku 71 minut, po których został zmieniony przez Hieronima Gierszewskiego.

Mateusz Długołęcki - Chrobry Głogów
Defensor z Gliwic spędził na boisku 65 minut, a jego zespół przegrał z Rozwojem Katowice 1-2. Była to druga porażka z rzędu i Chrobry Głogów właściwie nie ma już szans na awans do Ekstraklasy.

Marcin Flis - GKS Katowice
GKS Katowice wygrał 1-0 z GKS-em Bełchatów, w barwach którego wystąpił inny zawodnik Piasta Gliwice - Cezary Demianiuk. Marcin Flis - będący zarazem wychowankiem GKS-u Bełchatów - na boisku spędził 74 minuty i dzięki jego asyście Oliver Praznovsky ustalił wynik spotkania.

Sebastian Musiolik - ROW Rybnik
W minionej kolejce rywalem ROW-u Rybnik była Puszcza Niepołomice. Goście pokonali w Rybniku gospodarzy 2-1. Pełne 90 minut na boisku spędził Sebastian Musiolik.