Nasi na wypożyczeniach: 90 minut Marcina Flisa

10
maj

Niebiesko-Czerwoni przebywający na wypożyczeniach nie mogą zaliczyć minionej kolejki do udanych - w rozgrywanych meczach tylko Chrobry Głogów wygrał swoje spotkanie 3-0.

Karol Angielski - Zawisza Bydgoszcz
Zawisza pauzował w minionej kolejce ze względu na wycofanie się z rozgrywek I ligi Dolcanu Ząbki. Mecz został jednak zweryfikowany jako walkower i trzy punkty trafiły do bydgoszczan.

Marcin Flis - GKS Katowice
Katowiczanie zremisowali bezbramkowo z zespołem Stomilu Olsztyn. Marcin Flis na boisku spędził pełne 90 minut, a w 69. Minucie był bliski zdobycia bramki, ale jego strzał jakimś cudem powstrzymał bramkarz Stomilu.

Cezary Demianiuk - GKS Bełchatów
GKS Bełchatów przegrał u siebie 0-1 z Miedzią Legnica. Demianiuk wszedł na murawę w 72. minucie, ale swoją grą nie był w stanie już odmienić losów meczu. W efekcie Brunatni mają już tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Mateusz Długołęcki - Chrobry Głogów
Głogowianie wygrali 3-0 z Wigrami Suwałki i tym samym umocnili się na 4. miejscu w I lidze. Wypożyczony z Piasta obrońca niestety nie pojawił się na boisku, mimo iż znalazł się w meczowej osiemnastce.

Sebastian Musiolik - ROW Rybnik
ROW Rybnik przegrał 0-1 z Siarką Tarnobrzeg. Przewaga rybniczan nad strefą spadkową to wciąż 5 punktów. Musiolik na murawie pojawił się od samego początku drugiej połowy.