Milewski wygrywa z kadrą U-21

06

Reprezentacja Polski do lat 21 w pierwszym meczu kwalifikacji U-21 UEFA EURO 2021 pokonała na wyjeździe Łotwę 1:0. Piłkarz Piasta Sebastian Milewski zameldował się na boisku w 79. minucie spotkania. Cale spotkanie dla Biało-Czerwonych rozegrał również wychowanek Piasta, obecnie zawodnik Salernitany, Patryk Dziczek.

Biało-Czerwoni udanie rozpoczęli kwalifikacje do Mistrzostw Europy. W pierwszym spotkaniu Polacy pokonali reprezentację Łotwy 1-0 po bramce Patryka Klimali. Podopieczni Czesława Michniewicza w pierwszych minutach wypracowali sobie lekką przewagę, ale najczęściej dośrodkowania z bocznych stref boiska nie docierały do adresatów. Inicjatywę potrafili udokumentować bramką autorstwa Patryka Klimali. Trafienie piłkarza Jagiellonii wyraźnie podrażniło gospodarzy, ale na szczęście wynik spotkania eliminacyjnego do ostatniej minuty nie uległ zmianie.

W 79. minucie spotkania na placu gry zameldował się Sebastian Milewski. Piłkarz na co dzień występujący w Niebiesko-Czerwonych barwach wraz z całym zespołem utrzymał do końca korzystny rezultat i mógł się cieszyć z wygranej w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy.