Lechia bezsilna wobec Piasta

28
lip
Pewnym zwycięstwem 2:0 z gdańską Lechią zakończyli swój pobyt w Gniewinie, podopieczni Marcina Brosza. Niebiesko-czerwoni prowadzenie objęli już w 10. minucie za sprawą Oleksego, który świetnym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Małkowskiego. Wynik, w II połowie ustalił Wojeciech Kędziora strzałem z kilku metrów w długi róg.

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2 (0:1)

Bramki: 10' Oleksy, 51' Kędziora
Żółte kartki: Cicman, Zganiacz, El-Sidqy, Rasiak

Lechia: 33. Sebastian Małkowski (46 Buchalik) – 17. Marcin Pietrowski, 13. Sebastian Madera, 6. Jarosław Bieniuk, 20. Levon Airapetian (51 Janicki) – 26. Deleu (46 Bajić), 8. Łukasz Surma, 16. Andreu (66 Zyska), 7. Razack, 19. Ricardinho (55 Machaj) – 11. Grzegorz Rasiak (66 Grzelczak).

Piast: 12. Trela - 4. Matras, 14. Klepczyński, 25. El-Sidqy (63 Krzycki), 2. Oleksy - 18. Izvolt (84 Bzdęga), 6. Zganiacz, 19. A. Jurado, 22. R. Jurado (73 Sikora), 16. Cicman - 24. Kędziora

Z przebiegiem spotkania można zapoznać się w relacji live prowadzonej przez gdański serwis.