Kostadinov zagrał w reprezentacji

04
cze

Tihomir Kostadinov zanotował kolejny występ w reprezentacji Macedonii Północnej. Pomocnik Piasta Gliwice wszedł na boisko w 56. minucie towarzyskiego spotkania z Chorwacją.

Podczas czerwcowego zgrupowania reprezentacja Macedonii Północnej ma zaplanowane dwa mecze towarzyskie. W pierwszym z nich zmierzyła się na wyjeździe z Chorwacją. To spotkanie nie rozpoczęło się zbyt dobrze dla podopiecznych Blagoja Milevskiego, którzy już w dziesiątej minucie przegrywali po golu Lovro Majera. Jeszcze przed przerwą pomocnik VfL Wolfsburg zanotował dublet i podwyższył prowadzenie Chorwatów. Wynik tego starcia został ustalony w ostatnim kwadransie gry. W 79. minucie do siatki Macedończyków trafił Marco Pasalić, który przypieczętował zwycięstwo aktualnych wicemistrzów Europy i brązowych medalistów ostatnich mistrzostw świata 3-0.

Tihomir Kostadinov pojawił się na boisku w 56. minucie rywalizacji zmienił Janiego Atanasova z Cracovii. Dla 28-letniego zawodnika Piasta Gliwice był to 23. występ w kadrze narodowej.

Macedonia Północna ma przed sobą jeszcze jeden mecz towarzyski w trakcie aktualnego zgrupowania. W poniedziałek, 10 czerwca podopieczni Blagoja Milevskiego zmierzą się w Hradec Kralove z reprezentacją Czech. To spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00.