Kolejny występ Bukaty w reprezentacji

13
sty

W czwartkowe popołudnie pomocnik Piasta Martin Bukata wystąpił w towarzyskim meczu reprezentacji swego kraju przeciwko Szwecji. Zawodnik Niebiesko-Czerwonych spędził na murawie 45. minut, a jego zespół uległ rywalom aż 0-6.

Bukata pojawił się na boisku w przerwie zmieniając Miroslava Kacera. Rozegrał pełną drugą połowę, która okazała się jednak nieszczęśliwą dla jego drużyny. Szwedzi zdobyli w jej trakcie aż pięć goli.

Ten mecz zakończył ponad tygodniowe zgrupowanie reprezentacji Słowacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To pierwszy obóz dorosłej kadry swego kraju, na które powołanie otrzymał zawodnik Piasta. Wystąpił w obu kontrolnych spotkaniach.

W najbliższym czasie Martin Bukata powróci do Gliwic i wznowi treningi pod okiem Radoslava Latala.