Kolejny mecz Steczyka w kadrze U-20

10

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała minimalnie z Portugalią 0-1. Mecz był rozgrywany w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, a 65 minut na boisku spędził piłkarz Piasta Gliwice Dominik Steczyk.

Kolejny występ w reprezentacji Polski zaliczył Dominik Steczyk. Piłkarz Piasta Gliwice nie zdołał się tym razem wpisać na listę strzelców a Biało-Czerwoni okazali się być słabsi od Portugalii i ulegli 0-1. Spotkanie rozgrywane w Rzeszowie odbywało się w ramach Turnieju Ośmiu Narodów.

Podopiecznych Jacka Magiery można pochwalić za organizację gry i pracę w obronie, jednak tego dnia trudno było o stworzenie zagrożenie pod bramką przeciwnika. W spotkaniu padła tylko jedna bramka i była ona dziełem Samuela Costy, który wpisał się na listę strzelców w 57. minucie rywalizacji. Dominik Steczyk starał się być aktywny i szukał gry. Napastnik Piasta przebywał na boisku do 65. minuty, kiedy to zmienił go Dawid Kurminowski. Dla zawodnika Niebiesko-Czerwoncyh był to 13 występ w narodowych barwach.