Kobierecki: Dzięki tej lekcji będziemy bogatsi

03
gru

- Dziękuję zawodnikom, bo pokazali serca. Za nami lekcja, dzięki której będziemy bogatsi. Porażki uczą, a nauka z tego meczu jest bezcenna - powiedział trener Piotr Kobierecki na pomeczowej konferencji prasowej.

We wtorkowym spotkaniu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach z Piastem Gliwice 0-2. Dwie bramki w tym meczu zdobył Gerard Badia, kapitan Niebiesko-Czerwonych. - Nasza przygoda dobiegła końca. Cieszymy się, że mogliśmy zapisać kartę w naszej skromnej historii. Nie ma co ukrywać, że wygrał zespół lepszy. Gratuluję Piastowi oraz trenerowi Waldemarowi Fornalikowi - powiedział opiekun rezerw Wojskowych.

Miejscowi walczyli, ale ostatecznie nie dali rady bardziej doświadczonym rywalom. Kilka razy świetnymi interwencjami popisywał się Cezary Miszta, który miedzy innymi obronił rzut karny. - Dziękuję zawodnikom, bo pokazali serca. Za nami lekcja, dzięki której będziemy bogatsi. Porażki uczą, a nauka z tego meczu jest bezcenna - dodał.

- Mieliśmy plan, żeby po przerwie zagrać pressingiem średnim, a później przejść do wysokiego. Były jednak zbyt duże przerwy między formacjami i przeciwnik to wykorzystywał. Długo wierzyłem, że uda się zmienić wynik - zakończył Piotr Kobierecki.