Janczyk: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!

19
Dawid Janczyk zagrał dziś po raz pięćdziesiąty w Ekstraklasie. Po raz pierwszy w barwach Piasta. Jednak nie będzie tego debiutu zaliczał do udanych z racji wyniku i niewykorzystanej "setki".

Gliwiczanie przegrali ze Śląskiem 0-3. - Końcówka pierwszej połowy nie wyglądała już dobrze. Musieliśmy się bronić, ale przetrwaliśmy ten moment. Druga połowa zaczęła się fatalnie i ciężko było nam się już podnieść - zaznaczył Janczyk.

W końcówce spotkania Dawid Janczyk miał rewelacyjną okazję na zmniejszenie strat. - Dlaczego w sytuacji sam na sam z Pawełkiem nie strzeliłem... Wracam powoli do gry, zabrakło przede wszystkim ogrania i koncentracji. Teraz, jak patrzę na tę sytuację, to wiem, że normalnie wykorzystałbym ją z zamkniętymi oczami - dodał.

Było to pierwsze spotkanie Janczyka w zespole Angela Pereza Garcii. - Bardzo się cieszę z tego, że mogłem zadebiutować w Piaście, przypomnieć się kibicom. Mam nadzieję, że teraz potoczy się to już szybciej, że wkrótce udowodnię, że Dawid Janczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Szkoda, że nie uświetniłem tego występu bramką, ale myślę, że wkrótce to nastąpi - zakończył napastnik.