Górnik II - Piast II 2-0. Porażka gliwiczan na wyjeździe

10
Rezerwy Piasta Gliwice przegrały w Zabrzu z Górnikiem 0-2. Spotkanie rozgrywane było na płycie głównej boiska zabrzańskiego klubu - przy ul. Roosevelta.

Wpis na listę strzelców

1-0 - Gospodarze bardzo szybko, bo już w dziesiątej minucie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Macieja Mańki.

2-0 - Drugie trafienie z siedemdziesiątej trzeciej minuty niejako zakończyło zmagania w tym meczu. Wtedy na listę strzelców wpisał się Szymon Skrzypczak.

Poza obiektywem
- W II zespole zadebiutował Roman Skorupa.

- Kolejną szansę dostał Armando Nieves - kolumbijski środkowy obrońca, który jest przymierzany do kadry pierwszego zespołu.

- Po czterech kolejkach gliwiczanie znajdują się na dziewiętnastym miejscu w ligowej tabeli.