Dziczek rozegrał mecz w kadrze młodzieżowej

26

Patryk Dziczek zanotował kolejny mecz w reprezentacji Polski do lat 21. Biało-Czerwoni z pomocnikiem Piasta Gliwice w składzie przegrali z rówieśnikami z Serbii 0-2 (0-0). Piłkarz Niebiesko-Czerwonych rozegrał w meczu towarzyskim 74 minuty.

Młodzieżowa Reprezentacja Polski rozegrała drugi mecz towarzyski podczas zgrupowania kadry. Patryk Dziczek wyszedł w podstawowym składzie i spędził na boisku 74 minuty. Pomocnika Niebiesko-Czerwonych zastąpił Patryk Klimala. Selekcjoner postanowił sprawdzić swój zespół w bardziej ofensywnym ustawieniu w sytuacji, kiedy Biało-Czerwoni przegrywali 0-1 i chcieli spróbować odrobić stratę jednego gola.

Trener Czesław Michniewicz zebrał spory materiał do analizy przed turniejem Mistrzostw Europy, które będą rozgrywane we Włoszech i San Marino.

Niestety drugi zawodnik Piasta Gliwice, Paweł Tomczyk nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.