Czerwony mecz kadry U-21

27

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 4-1 w rozegranym w Legionowie towarzyskim spotkaniu z Łotwą. Podopieczni Marcina Dorny mecz kończyli w dziewiątkę, ponieważ czerwone kartki zobaczyli Dominik Furman i Julien Tadrowski. Ich rywale z murawy schodzili również w niepełnym składzie - "czerwień" zobaczył Valērijs Šabala. W 75. minucie na boisku pojawił się obrońca Piasta Gliwice, Wojciech Lisowski, zmieniając Bartosza Bereszyńskiego.

26 marca 2013, 14:00 - Legionowo (Stadion Miejski)
Polska 4-1 Łotwa
Paweł Wszołek 9, Kacper Przybyłko 29, Bartłomiej Pawłowski 31, Piotr Zieliński 63 - Roberts Savaļnieks 17

Polska: 1. Michał Szromnik - 2. Bartosz Bereszyński (16. Wojciech Lisowski), 5. Julien Tadrowski, 4. Marcin Kamiński, 3. Daniel Dziwniel (18. Bartosz Żurek) - 11. Bartłomiej Pawłowski (14. Mateusz Lewandowski), 8. Dominik Furman, 6. Damian Dąbrowski, 10. Piotr Zieliński (13. Rafał Janicki), 7. Paweł Wszołek (15. Rafał Wolski) - 9. Kacper Przybyłko (17. Mariusz Stępiński).

Łotwa: 1. Dmitrijs Grigorjevs - 3. Dmitrijs Hmizs (81, 9. Bogdans Petruks), 4. Vitālijs Jagodinskis, 6. Reinis Flaksis, 5. Vitālijs Barinovs, 8. Edgars Vardanjans (62, 14. Vladimirs Mukins), 13. Vjačeslavs Isajevs, 18. Roberts Savaļnieks (58 zawodnik nieznany), 11. Valērijs Šabala, 7. Edgars Jermolajevs (46, 16. Gļebs Kļuškins), 10. Deniss Rakels.

czerwone kartki: Dominik Furman (25. minuta), Julien Tadrowski (52. minuta) - Valērijs Šabala  (25. minuta).

źródło: 90minut.pl