Carles: Dwa gole ze stałych fragmentów nie powinny się przytrafić

07
gru
Gliwiczanie przegrali w Gdańsku z Lechią 1-3, a dwa trafienia stracili jeszcze w pierwszej połowie. Oba ze stałych fragmentów gry.

- Powinniśmy zapobiec utracie dwóch bramek ze stałych fragmentów gry. To skomplikowało ten mecz. W przerwie byliśmy bardzo skoncentrowani aby wyjść na drugą połowę i doprowadzić do wyrównania - zaczął Carles Marc.

W drugiej części gry gliwiczanie zamiast najpierw zmniejszyć dystans do Lechii... powiększyli go. - Prawdą jest, że trzecia bramka z kontry nas zabiła. Trzy gole to za wysoki wymiar kary za nasze błędy. Właściwie wszystko dziś Lechii wpadało - dodał.

W ostatniej tegorocznej serii gier Piast zmierzy się przy Okrzei z Pogonią Szczecin. - Musimy podnieść głowy, dokładnie przeanalizować błędy i zagrać bardzo ważny mecz z Pogonią. Będziemy walczyć o bardzo ważne trzy punkty! - zakończył Hiszpan, zastępujący kontuzjowanego Piotra Brożka.