Atrakcje podczas #PIAZAG

06
lut

Już w najbliższą niedzielę Piast wraca na Okrzei 20 przeżywać prawdziwie mistrzowskie emocje na wiosnę! Przy okazji meczu z Zagłębiem Lubin przygotowaliśmy serię atrakcji dla kibiców, szczególnie tych najmłodszych!

W tym dniu warto przyjść na stadion znacznie wcześniej, bowiem wspólne świętowanie rozpoczynamy już od godziny 14:00, kiedy to pod sektorem szkolno-rodzinnym będą prowadzone animacje o charakterze walentynkowym.

Z chwilą, gdy wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego, nasi animatorzy ruszą w trybuny ze skrzynkami, by zbierać od małych kibiców walentynki adresowane do Niebiesko-Czerwonych. Najbardziej kreatywne liściki będą nagrodzone.

Maluchy będą miały także okazję m.in pomalować sobie buzie w barwy Piasta i wziąć udział w zabawach z wykorzystaniem mydlanych baniek i balonów. W kąciku zabaw dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanej bramki strzeleckiej, tarczy celnościowej oraz nowych kolorowanek. Dodatkowo udostępniona zostanie strefa chillout, która będzie oferowała niebiesko-czerwone leżaki. Oczywiście wszyscy chętni mogą liczyć na darmową kawę, herbatę lub czekoladę od firmy Tommy Cafe, partnera sektora rodzinnego. Z kolei w przerwie meczu na murawie wystąpi grupa cheerleaderek Piasta Gliwice, prezentując nowy układ taneczny, a po nim nastąpi konkurs w przerwie meczu z udziałem trzech wcześniej wytypowanych karnetowiczów.

Życzymy wszystkim sportowych emocji przeżywanych w rodzinnej atmosferze! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Okrzei 20!