Atrakcje podczas meczu #PIAŚLĄ

29

Już w najbliższą sobotę Piast wraca na Okrzei 20 przeżywać prawdziwie mistrzowskie emocje! Przy okazji meczu ze Śląskiem Wrocław przygotowaliśmy serię atrakcji dla kibiców, szczególnie tych najmłodszych!

W tym dniu warto przyjść na stadion znacznie wcześniej, bowiem wspólne świętowanie rozpoczynamy już od godziny 16:30.

To właśnie od wtedy pod sektorem szkolno-rodzinnym będą prowadzone animacje oraz zawitają tam zawodnicy spoza dwudziestki meczowej, by rozdać dzieciom autografy, zrobić wspólne zdjęcia i porozmawiać.

Z chwilą, gdy wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego, animatorzy poprzebierani za Elfy i Śnieżynkę ruszą w trybuny ze skrzynkami, by zbierać od małych kibiców listy do Św. Mikołaja. Pierwsze pięćdziesiąt dzieci otrzyma drobne upominki od Klubu w zamian za pozostawiony list.

Maluchy będą miały także okazję m.in pomalować sobie buzie w barwy Piasta i wziąć udział w zabawach z wykorzystaniem mydlanych baniek i balonów. W kąciku zabaw dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanej bramki strzeleckiej, tarczy celnościowej oraz nowych kolorowanek. Dodatkowo udostępniona zostanie strefa chillout, która będzie oferowała niebiesko-czerwone leżaki. Oczywiście wszyscy chętni mogą liczyć na darmową kawę, herbatę lub czekoladę od firmy Tommy Cafe, partnera sektora rodzinnego. Z kolei w przerwie meczu na murawie wystąpi grupa cheerleaderek Piasta Gliwice, prezentując nowy układ taneczny, a po nim nastąpi konkurs w przerwie meczu z udziałem trzech wcześniej wytypowanych karnetowiczów.

Życzymy wszystkim sportowych emocji przeżywanych w rodzinnej atmosferze! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Okrzei 20!