45 minut Arkadiusza Pyrki z Anglią

25

Arkadiusz Pyrka rozegrał 45 minut w wygranym meczu Polski U-20 z Anglią (2-0). Jakub Holubek oraz Frantisek Plach w spotkaniu Norwegii ze Słowacją (2-0) spędzili cały mecz na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Polski do lat 20 mierzyła się w towarzyskim spotkaniu z młodzieżową kadrą Anglii. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak w drugiej Biało-Czerwoni przejęli inicjatywę. Poskutkowało to bramkami w 55. oraz 60. minucie, które w ostatecznym rozrachunku zapewniły Polakom zwycięstwo 2-0. Skrzydłowy Piasta Glwice, Arkadiusz Pyrka znalazł się w wyjściowym składzie i rozegrał 45 minut.

Słowacy mierzyli się z reprezentacją Norwegii. Do ostatnich minut mecz był bardzo wyrównany. Dopiero w 77. i 80. minucie Skandynawowie wyprowadzili dwa ciosy, które odmieniły losy spotkania. Mecz zakończył się wygraną Norwegów 2-0, a Jakub Holubek oraz Frantisek Plach spędzili całe spotkanie na ławce rezerwowych.