U-21: Minimalna przegrana

11

W niedzielnym meczu 2. kolejki IV ligi "I liga śląska - Interhall" Piast II Gliwice przegrał na swoim stadionie ze Spójnią Landek 1-2 (0-0). Jedynego gola dla Niebiesko-Czerwonych strzelił Gabriel Kirejczyk.

Drugi zespół Piasta rozegrał swoje drugie spotkanie w ramach IV ligi (I liga śląska - Interhall), a pierwsze na swoim stadionie przy ul Robotniczej w Gliwicach. Ten mecz długo się rozkręcał, a na bramki trzeba było czekać do drugiej części gry. W 47. minucie do siatki trafił Gabriel Kirejczyk, któremu asystował Justin Daniel. Niebiesko-Czerwoni wyszli na prowadzenie i mieli jeszcze dwie dobre sytuacje na podwyższenie. Najpierw Justin Daniel trafił w poprzeczkę, a chwilę później Toya Nakajima przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.

Przyjezdni byli skuteczniejsi i w 67. minucie rywalizacji doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Michał Batelt. Niespełna dziesięć minut później ten sam zawodnik po raz drugi pokonał Dawida Rychtę, ustalając wynik tego starcia.